Tytułem wstępu

Cześć!
Mam na imię Agnieszka. W tym miejscu powinien pojawić się opis tego, kim jestem i co robię w życiu. Szkopuł polega na tym, że słowo „powinność” i wszelkie jego odmiany bardzo rzadko funkcjonują w moim słowniku. Dlatego pozwolę sobie wyjaśnić kim nie jestem.

Nie jestem psychologiem, terapeutą, coachem, trenerem ani żadnym innym specjalistą. Można powiedzieć, że jestem po tej drugiej stronie. Jestem DDA, czyli Dorosłym Dzieckiem Alkoholika. Dziś nie wstydzę się do tego przyznać. Trzy lata temu zaczęłam swoją przygodę z psychoterapią, która zakończyła się sukcesem.

Dla kogo jest ten blog?

Po pierwsze, jak już wspomniałam we wstępie jestem DDA i chcę się podzielić z Wami swoją drogą ku zdrowieniu. Mam nadzieję, że odnajdziecie tu praktyczne wskazówki lub opowieści, z których wyciągnięcie coś dla siebie. Nie każdy mój sposób sprawdzi się u Was, dlatego próbujcie, szukajcie i nie poddawajcie się w walce o siebie. Staram się, aby wpisy były oparte na podstawach naukowych, ale też własnych doświadczeniach.
Po drugie ten blog jest tak naprawdę dla każdego, kto chce być bardziej świadomym swoich emocji, kto chce zacząć żyć własnym życiem i cieszyć się nim. Będą pojawiać się tutaj nie tylko kwestie związane z wychowywaniem się w rodzinie alkoholowej, ale przede wszystkim takie tematy, które pozwolą Wam spojrzeć na siebie z nieco innej perspektywy. Chcę Cię zainspirować do odważnego bycia sobą, pomimo trudności, których doświadczasz codziennie.

Być może zastanawiasz się dlaczego w logo znajduje się wilk…

O wilku mowa, a wilk… na ścianie mojego pokoju! To symbol siły, której posiadanie uświadomiłam sobie podczas terapii. Lubię malować, rysować, tworzyć, a zwłaszcza w dużym formacie. W dużej mierze w dzieciństwie moje wyrażanie emocji odbywało się poprzez rysunki, malunki i inne mazianie, więc i tym razem tak się stało.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *